Orkan Grzegorz, dwa tygodnie deszczu i Uroczystość Wszystkich Świętych.

Niewiele się działo. Deszcze skutecznie utrudniły prace, stąd konieczność utwardzenia terenu (nieduży kawałek dla dojazdu).

“Grzegorz” namieszał i “toi toi” postanowił stanąć na głowie (niestety, a może na szczęście nie mam zdjęć).

Mamy izolację fundamentów i częściowo obsypany budynek. Kanalizację i podsypkę powinno się udać zrobić do końca tygodnia.

Mamy własny basen z piaskownicą

Kamyki na pierwszym planie to właśnie tymczasowe utwardzenie
Teraz “bagienko”, kiedyś trawnik?
Rampa jak przy budowie piramid. Aż takich ambicji nie mamy.
Kawałek izolacji w zbliżeniu

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
MAREK
MAREK
21 listopada 2017 18:54

Witam. Widzę że, budujecie z DQM i dodatkowo wybraliście identyczny projekt jak my 🙂 My jesteśmy na etapie wyboru wykonawcy 🙂 Może macie jakieś rady i spostrzeżenia . Bylibyśmy wdzięczni. Pozdrawiam Marek

GIEKAT
GIEKAT
26 lipca 2018 12:16
Reply to  piotr

My właśnie podpisaliśmy z DQM umowę o budowę domu półtorakondygnacyjnego SPACE 97. Fajny mały domek, dla małej rodziny. Także wszystko jeszcze przed nami. Jednak czytając Twoje wpisy nt. szybkiego podpisywania umowy, też to przechodziliśmy. Nam również powiedziano, byśmy szybko ją podpisali bo im zależy by w danym miesiącu wykazać sprzedaż. Ale nie poddaliśmy się presji i na spokojnie podeszliśmy do tematu. DQM również nie robił z tym większego problemu. Poprostu czekali i odpowiadali na dalsze nasze liczne pytania. Teraz czekamy na kontakt inspektora budowy i zwrot podpisanej z ich strony umowy. Mamy nadzieję, że u nas budowa również przejdzie w… Czytaj więcej »