Tam, gdzie król ….

… piechotą chodzi. No może niezupełnie, bo na razie mówimy o oczyszczalni, a nie samej toalecie, niemniej mamy już zainstalowaną, śliczną, zieloną i póki co “pachnącą świeżością” oczyszczalnię przydomową (tak wiem, że to się wcześniej czy później zmieni – przynajmniej w sensie zapachowym).

Montaż przebiegł bezproblemowo i szybko (ekipa korzystała z “zaprzyjaźnionego” z budową operatora koparki). Jeden dzień zajął zbiornik na wodę deszczową i wykopy pod rury, na drugi dzień montaż oczyszczalni, rur i rozłączenia.  Wszystko podpięte i sprawdzone. Tempo było naprawdę świetne mimo panujących na zewnątrz temperatur.

Nie obeszło się bez drobnych problemów – okazało się, że zabezpieczenie różnicowe “gryzie się” ze sterownikiem pompy napowietrzającej.

Po przepięciu na inny moduł wszystko ruszyło bezproblemowo – choć chwilowo bez realizowania podstawowych funkcji oczyszczających (toaleta tymczasowa pojawi się dopiero w najbliższy weekend).

I tu znowu dobrze trafiliśmy – wybrany kontrahent okazał się być nie tylko słowny, ale i kompetentny oraz pomocny w każdym aspekcie montażu i uruchomienia całości systemu.

 

 

 

 

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments